Ból nadgarstka przez 3 miesiące

Witam, mam 24 lata, od 3 miesięcy doskwiera mi ból prawego nadgarstka. Ból nie był spowodowany żadnych urazem, umiejscowiony jest skrajnie po lewej stronie, zaraz pod kciukiem. Boli tylko w tym miejscu, ręka nie jest ani nie była spuchnięta. Boli mnie przy okręcaniu ręki, chwytaniu czegoś z jednoczesnym wykręceniem ręki (kiedy po coś sięgam) oraz przy wygięciu ręki do tyłu. Nie wiem co to może być ani do jakiego specjalisty się udać. Proszę o pomoc.

Szanowna Pani.
Często spotykam się u pacjentów - mimo, że nie potrafią przypomnieć sobie urazu - naruszenie stawu łódeczkowato-księżycowatego z częściowym urazem więzadeł lub wytworzeniem ganglionu ukrytego tej okolicy . Proponuję podstawową diagnostykę obrazową - rtg porównawcze obydwu nadgarstków oraz usg - i oczywiście badanie kliniczne przez specjalistę zajmującego się chirurgią ręki.
Pozdrawiam serdecznie. Paweł Nowicki