Czerwona wysypka na ciele, ból dłoni oraz opuchnięte usta i oczy

witam żona od trzech dni ma wysypkę na całym ciele czerwone krost jak plamy podobne jak przy pokrzywce. narzeka na bul dłoni i ma spuchnięte usta i podpuchnięte oczy. nic nie zjadła nowego, jedzenie to co zawsze. brak gorączki i bólu brzucha. proszę coś doradzić. paweł.
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Objawy jakie Pan podaje sugerują uogólnioną reakcję uczuleniową/alergiczną. Proponuję udać się do lekarza by otrzymać odpowiednie leczenie. Doraźnie można zastosować zyrtec.