Czy podczas leczenia trądziku mogę stosować ten żel?

Dzień dobry, czy podczas leczenia trądziku poprzez Tetralysal oraz Duac mogę stosować żel myjący do twarzy Biolaven oraz tonik Vianek (zielony). Jeśli nie to na co powinien zamienić? Pozdrawiam.

Dzień dobry,

patrząc na skład kosmetyków, które Pan wspomina uważam, że są one odpowiednie. Niemniej jednak proszę pamiętać, że ze względu na prowadzone leczenie oraz porę letnią zalecane jest stosowanie na dzień lekkiego kremu z filtrem SPF 30 lub 50+ dla cery tłustej i trądzikowej. Powodzenia!

Pozdrawiam,

Ewa Szmaj