Czy psycholog może wystawiać zaświadczenia L4?

Witam Czy psycholog może wystawiać zaświadczenia L4? Czy osoba która ukończyła studia na kierunku Psychologia Kliniczna ma uprawnienia do prowadzenia własnej poradni psychologicznej? Pozdrawiam

Osoba, która ukończyła studia psychologiczne może prowadzić praktykę psychologiczną a także własną poradnię psychologiczną. Nie jest jednak lekarzem, w związku z czym nie może wypisywać zaświadczeń L4.

Pozdrawiam!