Jak poradzić sobie z takim uczuciem?

Witam, mam problem, który powoduje, że od wielu lat mam depresje. Dla innych to dziecinne, ale już od około 14 lat jestem zakochana w pewnym piosenkarzu i mimo, że jestem już w dorosłym wieku, to zakochanie nie minęło. Ciągle przeglądam jego zdjęcia i oglądam teledyski tego piosenkarza. Mimo, że byłam już z kimś związku nie raz to i tak miłość do tego piosenkarza jest najważniejsza, a najgorsze jest to, że bliskie mi osoby tego nie rozumieją. Próbuje jakość z tym żyć, nawet leki przeciwdepresyjne nie pomagały, ale nawet gdyby pomogły to i tak miłość do tej osoby mi nie przejdzie i będę chodziła ciągle smutna. Nie wiem jak dalej żyć, ale ta cała sytuacja mnie wykańcza psychicznie. Proszę o poradę, pozdrawiam

Czy nie kocha Pani przypadkiem pidobnie np. któregoś z rodziców? Bez wzajemności? A może oni kogoś tak kochali. Może jest w rodzinie historia niespełnionej miłości...Tak czy siak, warto chyba wybrać się do teraoeuty, bo w takiej sytuacji zmarnuje sobie Pani życie. Odbiera sobie Pani prawo do szczęścia. Pozdrawiam.