Jaki zabieg mogę wykonać na te worki pod oczami?

Nie mogę pozbyć się worków pod oczami po wstrzyknięcia kwasu hialuronowego. Mam te worki już 4 lata. Chodziłam do pani doktor po wypełnieniu doliny łez kwasem hialuronowym. Twierdziła, że się wchlonie. Niestety tak się nie stało. Nie zaproponowała różniez nic aby je zniwelować. Jaki zabieg mogłabym wykonać? Proszę o pomoc.

Depozyty kwasu należy rozpuścić hialuronidazą, aczkolwiek dziwne, że utrzymują się już 4 lata. Sugeruję wizytę u doświadczonego w leczeniu powikłań z zakresu medycyny estetycznej lekarza.