Kiedy będę mógł normalnie funkcjonować po tym zabiegu?

Wczoraj miałem ostrzykiwanie dłoni botoksem na nadpotliwość moje pytanie to kiedy będę mogl normalnie funkcjonować?czy dwa dni odpoczynku wystarcza? Pracuje fizycznie dość ciężka praca a czytałem że przez dwa tygodnie nie wolno podnosić ciezkich rzeczy i unikać slonca..proszę o pomoc bo chce uzyskac jak najlepszy efekt a żeby sobie nie zaszkodzić przez pracę..

Zabieg botoxu możemy wydłużyć stosując 50 mg cynku 4 dni przed zabiegiem. Jeżeli suplementuje Pan stale magnez powinien Pan rozważyć odstawienie go na 2 tyg przed kolejnym zabiegiem. Nadmierny wysiłek fizyczny skraca czas działania botoxu