Leczenie białych krostek na sutkach

witam ostatnio zadalam pytanie i otrzymalam odpowiedz jednak chcialabym wiedziec czy moge sie w jakis sposob pozbyc tego problemu , mam na sytkach biale chrostki jedna obok drugiej przy niewielkim duszeniu wychodzi biala substancja, odp otrzymalam ze to sa zmiany fizjologiczne i nie nalezy ich wyciskac , sa one dla mnie uciazliwe czy moge sie ich jakos pozbyc

Są to gruczoły Montgomery'ego. Jest to normalne, powinny być, jednak u kobiety nieciężarnej i nie w lub po połogu nie powinny dawać mlecznej wydzieliny. Warto udać się do ginekologa po uprzedniej ocenie poziomu prolaktyny. Po wyniku - leczenie. Wszystko minie, a gruczoły pozostaną.