Objawy ciąży czy wpływ leku?

Witam. Mam na imie Kasia i 25 lat. Moim utrapieniem jest PCOS. Teraz znow bralam ******. Odstawiłam w piatek, czyli od 7 dni nie mam @. Zawsze dostawalam @ 3-5 dni po odstawieniu. Poza tym mało jem, a waga nie spada, stoi w miejscu. Bolą mnie piersi, jajniki i ciągle mam zgagę, mimo że nie jem nic tłustego. Poza tym zauważam takie objawy jak żyłki na piersiach, sutki w środku białawe, a na zewnątrz ciemniejsze. No i śluz biały i ciągle czuję mokro... Być może nie powinnam się łudzić... ale czy możliwe, że to fasolka?

KOBIETA ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam.

Zgaga i przybieranie na wadze pojawiają się raczej w późniejszych etapach ciąży, nie na samym początku. Ale brak miesiączki może rzeczywiście budzić podejrzenia co do ciąży. Najprostsze co można zrobić, to wykonać test ciążowy. Powinien już dać wiarygodny wynik.

Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia!