Świąd skóry i nadmierne pocenie się w nocy

Witam, ze wzgledu na to, ze dokucza mi swiad skory i ok. 2 razy w miesiacu nocne poty do tej pory zrobilam juz okolo 4 razy USG wezlow chlonnych, raz rtg klatki piersiowej, usg jamy brzusznej, tomografie komputerowa klatki piersiowej i oczywiscie morfologie z rozmazem ( idealne, monocyty i limfocyty ponad norma o 2 jednostki), OB, CRP, a nawet LDH idealne. Przez przede wszystkim swiad skory nie moge wyrzucic z glowy mysli, ze mam ziarnice. Co jeszcze moge zrobic by w koncu ja w 100 % wykluczyc

Witam. Świąd skóry rzeczywiście bywa objawem schorzeń hematologicznych w tej sytuacji ich rozpoznanie wydaje się jednak niemożliwe. Proszę pamiętać, że świąd skóry może być również wynikiem zmian alergicznych, nieodpowiedniego nawilżenia naskórka, schorzeń wątroby, nerek i tarczycy.