Wielkość biustu a wzrost i waga

no wiec mam pytanie czy biust mojej siostry jest odpowiedni do jej wieku : ma 150 cm wzrostu obwod pod biustem 69 cm w biuscie 79 ma 14 lat waży 45.7 kg ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Szczególnie w okresie dojrzewania nie powinno się oceniać rozmiaru biustu, gdyż każdy organizm dojrzewa w indywidualnym tempie. W przypadku wątpliwości co do prawidłowości rozwoju siostra powinna udać się do lekarza.