10 dzień cyklu

Witam.
Od pewnego czasu prowadzę obserwacje. Cykle mam 26 dniowe, miesiączka zaczęła się 27 maja, do stosunku doszło 4 i 5 czerwca, a owulacja miała miejsce ok 8 czerwca.

Czy mogło dojść do zapłodnienia i prawdopodobieństwo na dzidzie jest duże?
Dodam, iż w tym cyklu śluz był wyjątkowo skąpy i bardziej wodnisty niż rozciągliwy.
Bardzo zależy mi na szybkiej odpowiedzi. Z góry dziękuję.

KOBIETA ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!
Tak, w wyniku współżycia w te dni mogło dojść do zapłodnienia, jeśli jest Pani pewna co do daty owulacji. Plemniki są bowiem zdolne przetrwać w drogach rodnych kobiety i zachować zdolność do zapłodnienia nawet do 7 dni (zwykle ok. 3 dni). Największe szanse na poczęcie mieliby Państwo jednak współżyjąc dzień przed i w dniu owulacji.
Pozdrawiam serdecznie!