13-dniowe plamienie a tabletki Daylette

Od ok 6 lat biorę Daylette 24 4. I dostałam okres który przebiegal normalnie ale plamienie trwa do dziś - to już 13 dzień i 13 tabletka nowego opakowania. Zawsze miałam 4 - 5 dni. Zaczynam się martwić. Co to może oznaczać?

Nieprawidłowe krwawienie może mieć wiele przyczyn, niestety nie da się odpowiedzieć na Pani pytanie bez większej ilości informacji i badania. Proponuję kontrolę u ginekologa. Pozdrawiam.