165 cm wzrostu i 75 kilogramów a chęć szybkiego schudnięcia

Mam 15 lat, mam 165 cm i ważę 75 kg. :/ Chciałabym szybko schudnąć. Co mam zrobić.?
15 LAT ponad rok temu

przy takim wieku wzroście i wadze nie mamy do czynienia z nadwagą, co znaczy chcę szybko schudnąć, nie ma możliwości zastosowania cudownej diety na krótki okres czasu aby schudnąć np. 5 - 6kg i zmęczona wygłodzona wrócić do swojego poprzedniego jedzenia i nie przytyć, wręcz przeciwnie wówczas szybko się przytyje i to jeszcze z nawiązką. Więc odpowiem tak schudnąć w tym wieku należy z dietetykiem który ułoży bilans składników i zmienisz styl życia a jak już osiągniesz wymarzoną wagę to należy ją stabilizować aby utrzymywać ją w sposób zdrowy i bezpieczny, jadłospis stabilizujący również powinien ustawić dietetyk typowo pod Ciebe