173 cm 63 kg i problem z krągłościami

Dzień dobry, mam 17 lat 178 cm wzrostu i ważę 63kg. Moim problemem jest utrata tłuszczu w takich miejscach ja brzuch czy tzw. boczki . Jestem bardzo aktywna osobą, tańczę, mam treningi 3 razy w tygodniu po 2 - 3 godziny, oprócz tego ćwiczę na rowerku na atlasie, jestem cały czas w ruchu. Nie wiem jak pozbyć się tłuszczu? Prowadzę zdrowy tryb życia, nie choruję. Chciałabym spróbować nowego specyfiku, są to saszetki wyszczuplające, których zawartość dodaje się do 1.5 litra wody i taką porcję pije się codzienne, saszetki min. zawierają chrom, l-karnityne. Niestety obawiam się, że efekt daje tylko i wyłącznie picie tak dużej ilości wody. Wiem, że jestem młoda i nie powinnam brać tego typu rzeczy min. ze względu na wątrobę itp. ale proszę o jakąś poradę ;)
17 LAT ponad rok temu

Witam,

Nie poleca się stosowania u osób młodych, preparatów wspomagających odchudzanie (zwłaszcza bez konsultacji lekarskiej).

Biorąc pod uwagę Twoją masę ciała i wzrost - nie powinnaś stosować diety odchudzającej.

Przykładowe ćwiczenia kształtujące brzuszek znajdziesz na www.abccwiczenia.pl
Możesz także poprawić napięcie skóry poprzez: stosowanie kosmetyków ujędrniających i masaży.

Pozdrawiam

P.S

Nie przejmuj się sylwetką.
Na pewno jest idealna.
Warto zaakceptować swoje ciało.