2-tygodniowe opóźnienie okresu a możliwość ciąży

Witam. Nie jestem pewna czy jestem w ciazy. Bardzo prosze o rade. Moj okres spoznia sie juz 2 tygodnie. W dniu spodziewanej miesiaczki mialam delikatne bole okresowe lecz nie bylo krwawienia. Przez te dwa tygodnie bylam rozdrazniona i mialam wachania nastrojow. Robilam cztery testy ciazowe ale kazdy (niezalenie od pory wykonywania) wychodzil negatywnie. Od wczoraj (13 dzien bez miesiaczki) kluje mnie w podbrzuszu. Nie jest to mocny bol ale go czuje. Wspolzyje bez zabezpieczenia. Prosze o odp.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Opisywane zmiany zwykle wynikają z wahań hormonalnych. Wskazana jest konsultacja z ginekologiem. Ciąża jest bardzo prawdopodobna.
Pozdrawiam
Lek. Paweł Baljon