24 lata i jeszcze nie miałam miesiączki

Witam mam takie nietypowe pytanie . I prośbę o pomoc! Mam 24 lata . Niemam miesiączki (I nigdy jej nie miałam) Mam niedoczynność przysadki i lekarze rozkładają ręce przez to, mówią że nic się nie da zrobić. Jeżeli chodzi o drogi rodne to tam wszystko jest ok. Tylko ta przysadka nie wydziela hormonów.

Szanowna Pani, a jakie jest pytanie? Nie wiem dokładnie jakiej pomocy Pani oczekuje. Serdecznie pozdrawiam