2mm guzki na jądrach

Ostatnio zauważyłem, małego guzka na jądrze z 2mm . Nigdy nie badałem swoich jąder tak dokładnie. Jest bardzo blisko najądrza i mam wrażenie , że jest połączony małą żyłką dodatkowo przy dotykaniu rusza się nieznacznie (chyba przez tą żyłkę). Przy dotykaniu nie boli. Strasznie boję się ,że to jakiś nowotwór i trzeba będzie wyciąć jądro, niestety od urodzenia mam jedno jądro i nie chciałbym być bezpłodny. Chciałbym się dowiedzieć czy to może być rak czy coś innego . Proszę o pomoc !

proponuje pilne badanie USG i wyjaśnienie sytuacji drugiego jadra, czy go rzeczywiście nie ma, czy może jest niezstąpione. Proponuję konsultację u urologa