3-4 czarne plamki na prąciu

Witam ! Na praciu od strony moszny mam 3-4 czarne plamki, jak od atramentu, sa płaskie, mam je w sumie od lat nic sie z nimi nie dzieje, chcialem zapytac, czy to moze byc cos powaznego? A raczej, kidy moze byc to cos powaznego ? Pozdrawiam !

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Bez oceny wizualnej nie można zbyt wiele powiedzieć w tej sprawie. Proponuje skorzystać z porady dermatologa. Niemniej jednak mogą być to zwykle i nie budzące niepokoju znamiona barwnikowe.