3-dniowe opóźnienie okresu a infekcja oczu

witam mam otorz taki problem pewnie jak wiele innych dziewczyn, spoznia mi sie okres 3 dni, dodam ze wspolrzylam z partnerem w ostatnich dniach ale nie bylo wytrysku we mnie,tydzien temu mialam tez infekcje oczu? moze to miec wplyw? acha i jeszcze 2 dni temu mialam biala wodnista wydzieline teraz mam sucho nic nie cieknie, prosze o ewentualna porade

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji nie mogę wykluczyć ciąży gdyż stosunek przerywany nie chroni przed ciążą. Dodatkowo infekcja może wpływać na opóźnienie okresu.