3-dniowe opóźnienie okresu i utrata wagi a prawdopodobieństwo ciąży

Witam. 3 dni temu miałam dostać okresu, ale nadszedł on dziś. Czuję się zupełnie normalnie, jak podczas każdego ze wszystkimi objawami, ale tylko plamię. Miesiąc temu miałam małą wpadkę z prezerwatywą, ale test wykazał że nie jestem w ciąży. Później dostałam normalnej miesiączki i wszystko było dobrze. Stres spowodował, że ważę obecnie 39 kg. Czy to przez to mam ten problem? Czy może jednak jest szansa ze to ciąża?

Małgorzata Panek

Proszę ponownie wykonać test ciążowy, a w przypadku wyniku pozytywnego udać się do ginekologa. W początkowym okresie ciąży mogą występować plamienia.
Pozdrawiam