3-letniemu synkowi nie odbija się po posiłku

Witam moj synek ma 3 latka od srody w sumie to od wtorku praktycznie mu sie nie odbija wogole ani po jedzeniu ani po piciu. Zaczynam.sie martwic bardzo bo nigdy z tym nie mial zadnych problemow
Lek. Bartłomiej Grochot

Witam.Jeśli nie zaburza to przyjmowania posiłków, nie powoduje wymiotów ani innych objawów to nie jest to niepokojące w żaden sposób. Pozdrawiam.