3 miesiące temu wyczułam w prawej piersi guzek

Koło 3 miesięcy temu wyczułam w prawej piersi guzek 3,5 cm w górnej części piersi. Poszłam na USG i lekarz wystawił skalę BIRADS 4 i powiedział że podejrzewa nowotwór. Z wynikiem udałam się do onkologa on powiedział mi, że trzeba zrobić mamografie . Na mamografi nic niepokojącego nie wyszło . Onkolog zlecił jeszcze raz USG u innego specjalisty. I tu ku mojemu zaskoczeniu radiolog powiedział, że nic mi nie jest... onkolog po ponownym USG uznał, że nie trzeba robić biospji. Ja jednak wolałabym ją wykonać . Nie mam pewności że lekarz wykonujący drugie USG się nie myli ... Jak mogę uzyskać skierowanie na biopsję . Dodam, że mam 22 lata.

Szanowna Pani jeżeli w mammografi jak i USG nic nie wykryto to nie robi się biopsji, ponieważ nie ma zmiany z której miałoby się pobrać materiał