33. dzień cyklu i brak miesiączki a możliwość ciąży

Witam. Mój cykl trwa 27-29 dni. Miałam teraz stresujący czas związany ze studiami. Po ostatnim stosunku (z prezerwatywą) dostałam okres, jednak tydzień za wcześnie. Przy czym był obfitszy i dłuższy niż zwykle. Normalnie trwa 5 dni, ten był natomiast ośmiodniowy. Od początku ostatniej miesiączki mija 33 dzień i nadal jej brak. Dodam, że było znów trochę stresu, stan zapalny w postaci serowatej wydzieliny i w ostatnim tygodniu antybiotyk na chore gardło. Czy mogę być w ciąży?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Opisywane zmiany zwykle wynikają z wahań hormonalnych. Wskazana jest konsultacja z ginekologiem. Ciąża jest mało prawdopodobna.

Pozdrawiam
Lek. Paweł Baljon