Zapytaj lekarza

7 3 7 , 0 6 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

34 dzień cyklu - czy mogę być w ciąży? Udało się czy nie?

Dziś jest 34 dzień cyklu (ostatnia miesiączka 5-9 listopada) i nadal nie mam miesiączki. Moje ostatnie cykle są dosyć nieregularne - czerwiec: 20 dni, lipiec: 28, sierpień: 27, wrzesień: 27, październik: 29, listopad: 32. Co prawda ostatnie miesiące były dla mnie bardzo stresujące: zmiana pracy, ślub, kupno mieszkania, egzaminy, dużo podróżowałam.

Staramy się z mężem o dziecko i właściwie nie wiem, czy 34 dzień cyklu to znów opóźniająca się miesiączka, czy może jednak się udało. Objawów ciąży jako takich nie mam, tylko bardzo mnie boli od 3 dni lewy jajnik. Mam dość nabrzmiałe piersi, ale nie są bardzo wrażliwe. Poza tym jestem dosyć zmęczona, co mi się raczej nie zdarza. Nie wykonałam jeszcze testu. Czy wynik byłby wiarygodny? Dziękuję za odpowiedź.

ponad rok temu

Witaminy w ciąży

Lek. Aneta Zwierzchowska
74 poziom zaufania

Witam.

Na tak wczesnym etapie, objawy ciąży często nie są wyraźne. Jak najbardziej, może Pani być w ciąży :) Teoretycznie wynik testu z moczu powinien już być warygodny. Proszę wykonać go z moczu porannego. Jeśli jednak będzie negatywny, a miesiączka nadal nie będzie się pojawiać - radzę powtórzyć test po tygodniu.

Pozdrawiam serdecznie!

Lekarz w trakcie specjalizacji z położnictwa i ginekologii.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy