35. dzień cyklu i brak okresu

witam, proszę o szybką odpowiedz( mam nadzieje pozytywna). okres powinnam dostać 12.11.14 (ostatnie dwie meisiaczki mialam co do dnia, poprzednie z poslizgiem nawet 4 dni). teraz spoznia mi sie 6 dni. kochalam sie z chlopakiem i z zabezpieczeniem i bez, bezwytrysku we mnie, od stosunku minely ponad dwa tygodnie, zrobilam 3 testy ciazowe i nic nie wykazaly. w piatek mam wizyte u ginekologa. dzis 35 dzien cyklu, naprawde sie martwie ciaza, nie moge byc w ciazy. prosze o jak najszybsza odpowiedz !!

Milena Lubowicz

Obecne testy ciążowe mają bardzo wysoką czułość, więc jeżeli były wykonane 14 dni po stosunku, to szansa na pomyłkę jest znikoma.
Pozdrawiam