5-dniowe opóźnienie okresu po utracie 10 kilogramów

schudlam 10kg i spóźnia mi sie okres.5 dni.co robic?

Jest Pani pewna, że spóźniony okres jest spowodowany schudnięciem?
W jakim czasie schudła Pani te 10kg? Okres może się spóźniać na skutek gwałtownej utraty kilogramów przykładowo powyżej 5kg miesięcznie lub też na skutek nadmiernej aktywności fizycznej.
Proponuje, aby nie odchudzała się Pani na własną rękę oraz udać się z tym problemem do lekarza.

Pozdrawiam
Norbert Gotz