5w5d i pęcherzyk 15 mm na USG

Witam, wczoraj miałam robione USG, na którym wyszło 5w5d i pęcherzyk 15mm. Lekarka powiedziała, żeby przyjść na kolejne USG za trzy tygodnie i nic więcej. Chciałam się zapytać, bo według zamieszczonych tabel pęcherzyk powinien być mniejszy no i powinno być widoczne ciałko żółte, nie mam zleconych żadnych badań, czy to oznacza, że nic z tego nie będzie, czy na tym etapie możliwe jest, że ciałko się jeszcze nie pojawiło?

Milena Lubowicz

Niestety jedyna rada dla Pani to cierpliwość. Możliwe, że było zbyt wcześnie. Proponuję Pani wykonać poziom BhCG z krwi w odstępie 2 dni. Sprawdzi to czy przyrost jest prawidłowy.
Pozdrawiam