6-dniowe opóźnienie okresu i ból podbrzusza a możliwość ciąży

Witam. Spóźnił mi się okres 6 dni. Przed tym czasem było mi strasznie nie dobrze przeważnie na wieczór i bolał mnie brzuch jak na okres. W dniu spodziewanej miesiączki zrobilam test wynik negatywny . Gdy okres się skończył średnio co drugi dzień boli mnie podbrzusze . Czy to może być ciąza?

Milena Lubowicz

Test ciążowy jest wiarygodny około 14 dni po zapłodnieniu, także może Pani powtórzyć test jeżeli stosunek odbył się po tym terminie. Jeżeli miesiączka by się nie pojawiała zalecam wizytę u ginekologa.
Pozdrawiam