6 dzień cyklu a ciąża?

Współżyłam z moim chłopakiem w 6 dniu cyklu. Co prawda krwi już nie było, ale pozostał jeszcze brązowy śluz - małe ilości. Chłopak parokrotnie skończył we mnie. Miesiączkę mam co 24-32 dni.

Czy mogę być w ciąży?

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam.
Tak, może Pani zajść w ciążę, gdyż owulacja występuje ok. 14 dni przed miesiączką. Gdyby obecny cykl miał np. trwać 24 dni, to owulacja miałaby miejsce ok. 10 dnia. Plemniki są natomiast w stanie przetrwać w drogach rodnych kobiety nawet do 7 dni.
Pozdrawiam serdecznie!