7,5 mm guzek na piersi u 40-letniej kobiety

biopsja piersi wynik jest tak liczne płaty i grupy komórek nabłonka przewodowego z cechami hyperchromazji i w części dyskoriozy oraz liczne elementy łącznotkankowego podścieliska obraz cytologiczny może odpowiadać gruczolakowłokniakowi wskazaniw weryfikacja histologiczna mam mieć biopsję mamotomiczną czy to jest konieczne mam 40 lat guzek ma 7,5mm bardzo się niepokoję
40 LAT ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Gruczolakowłókniak to zmiana łagodna. Nie mniej jednak warto ustalić dokładnie z czym mamy do czynienia.