ACM i przepukliny uciskające rdzeń odcinek szyjny

Witam. Cierpię na ACM i przepukliny uciskające rdzeń odcinek szyjny itd. Obecnie przebywam na L4 już 4 miesięcy jestem po konsultacji ze specjalista planowany zabieg 2 lata chyba ze nie wytrzymam z bólu a nie wytrzymuje ciężko wytrzymać 20 min w jednej pozycji Czy mam jakiekolwiek szanse na zasiłek rehabilitacyjny a potem na jakaś rentę czy będę musiała wracać do pracy. Obecnie pracuje w szwalni gdzie siedzę w wymuszonej pozycji co najmniej 4 godz. Nie wiem co robić nie nadaje się do pracy

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się ponownie do neurochirurga. Opisywane zmiany mogą powodować silnie wyrażone dolegliwości bólowe. Operacja jest konieczna,