Adenocarcinoma G2 typus intestinalis exuclerans et necroticans ventriculi

Wynik badania histopatologicznego: ADENOCARCINOMA G2 TYPUS INTESTINALIS EXUCLERANS ET NECROTICANS VENTRICULI. Bardzo proszę o przetłumaczenie wyniku.
Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Rozpoznanie to: Gruczolakorak w stopniu drugim ( w trójstopniowej skali) żołądka. Jest to typ jelitowych.