Adenocarcinoma mucinosum coeci G-III

Witam, czy jest mozliwość przetlumaczenia wyników badania babci? bardzo proszę. Adenocarcinoma mucinosum coeci G-III [ M-8140/3] zaawansowanie: pT4bN2aMx Infiltratio carcinomatosa peritonei visceralis coeci et parietis abdominis [M-8010/3], Metastases carcinomatosae omenti [M-8010/6] Metastases carcinomatosae lymphonodorum regionalium (5/5) [ M-8010/6] Adenoma tubulare cum dysplasia gradu minoris coeci [M], Structura marginarum excisionis normotypica.

Lek. Paweł Baljon

Witam. Wynik badania oznacza raka gruczołowego jelita grubego z rozsiewem do okolicznych węzłów chłonnych. Babcia jak najszybciej powinna zgłosić się do Poradni Onkologicznej gdzie wdrożone zostanie odpowiednie leczenie.