Adenoma tubulovillosum low grade w wyniku badania histopatologicznego

wynik mojego badania hispatologicznego to:Adenoma tubulovillosum low grade [M-8263/0} polip o główce 1,6mm. Wizyta u lekarza za 2 miesiące. Czekać czy szukać prywatnie? Dziękuję
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wynik badania to gruczolak cewkowo-kosmkowy niskiego stopnia. Gruczolak to nowotwór łagodny, szerzący się tylko przez rozrost miejscowy. Wymaga usunięcie i okresowej obserwacji.