Adenoma villosum cum neoplasia intraepithelialis gradus minoris et gradus maioris

Polip 0,25mm odbytniczo-esiczy,jakie bedzie leczenie.wynik badania histopatologicznego to ;adenoma villosum cum neoplasia intraepithelialis gradus minoris et gradus maioris(materiał rozfragmentowany-zgięcie odbytniczo-esicze.Proszę o porade i bardzo dziekuje.Jestem poza granicami kraju i nie wiem co mam robić.

Dalsze postępowanie to obserwacja z kontrolną endoskopią - po +- 3 miesiącach aby sprawdzić czy wszystko zostało osunięte.
Generalnie nie jest źle spokojnie i głowa do góry .
Pozdrawiam . Jan Faryna

NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! Mam za mało danych o Pani chorobie,dotychczasowym przebiegu leczenia - w tym operacyjnego - abym mógł powiedzieć coś konkretnego!!! Proponuję omówić sprawę z lekarzem prowadzącym w Polsce lub tam,gdzie jest Pani leczona!!! zż