Adenta tubulare intestini crassi

proszę o przetłumaczenie wyniku z kolanoskopii. Adenta tubulare intestini crassi. Dyplasia levi gradu epithelii glandularumProbabiliter excisio completa - polip z zag.wątrobowego.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Tłumaczenie to Gruczolak cewkowy jelita. Dysplazja stopnia małego nabłonka gruczołowego. Prawdopodobnie zmiana wycięta została w całości.