Agorafobia z atakami paniki oraz słyszenie głosów

witam!w kwietniu stwierdzono u mnie Agorafobie z Atakami Paniki,od Psychiatry dostalam leki jednak coraz czesciej zamykam sie w sobie,unikam znajomych.wlasciwie juz ich nie mam,poniewaz mam duzo mysli ,co sie innym niepodoba a i tak pustka w glowie,bylam w sklepie i slyszalam swoje mysli,ludzie sie na mnie patrzyli a ja bylam pewna ze wszystkie moje mysli znaja,bo mowilam na glos,ucieklam,zaczynam walczyc z glosami ktore slysze choc nie widze,jak w kinie nie mozesz wylaczyc co to jest?

Dzień dobry,

Najlepiej jak porozmawia Pani ze swoim lekarzem prowadzącym, który zna historię Pani leczenia osobiście.

Witam,
proszę opowiedzieć o tych objawach lekarzowi prowadzącemu. Proszę też zastanowić się nad podjęciem psychoterapii oprócz przyjmowania leków. Połączenie psychoterapii z farmakoterapią daje dobre skutki. Leki działają na objaw a terapii pozwala ustalić co jest jego przyczyną i to wyeliminować.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl