Agorafobia z napadami paniki

Witam mam 27 lat od trzech lat choruje na agorafobie z napadami paniki na poczatku bralam leki i po ktorych zle sie czulam odbylam rowniez psychoterapie u psychologa jednak tez nic nie pomoglo a teraz mam przepisane laki a boje sie ich zaczac znow bracx bo boje sie ze objawy sie nasila i nie wiem juz co robic bo juz budze sie i zaczynam dzien z lekiem;( co robic ?

Witam,
może jeszcze raz wybrałaby się Pani na psychoterapię u innego specjalisty. Nie pisała Pani jak długo trwała poprzednia terapia. Zmiany często wymagają czasu. Czasami też jakiś terapeuta nie jest w stanie pomóc. Doradzałabym tym razem wybrać psychoterapeutę.
Pozdrawiam.

Witam
Zachęcam mimo wszystko do psychoterapii. Uzyskanie pozytywnych efektów w psychoterapii jest zależne w ogromnej części od poziomu motywacji i współpracy pacjenta z psychoterapeutą, Potrzebny jest też czas i konsekwencja ( poprawę uzyskuje się metodą " małych kroków"). Zachęcam więc do zweryfikowania swojej postawy do psychoterapii.
pozdrawiam Ludmiła Kulikowska Kubiak