Agresja i myśli samobójcze u 27-latka

Witam. Mój 27 letni syn już od 2 lat zachowuje się dziwnie. w ostanich miesiacach strasznie. Jest bardzo nerwowy, krzyczy z byle powodu, wszyscy wokół sa wrogami, kazdy chce mu źle nawet ja. Widzi i słyszy co chce, nie chce żyć, bo nie ma sensu, mówi o samobójstwie, Rok temu namówiłam na psychologa raz poszedł i stwierdził że mu zaszkodził. W furi jest agresywny, Nie da sie namówić na wizytę u lekarza. Jak wspominam to wpada w szał. Nie wiem co mam robić, boje się o niego i rodzinę,

Dzień dobry,

Proszę namówić syna na wizytę u lekarza psychiatry, bądź skorzystać z możliwości domowej wizyty.

Dzień dobry!

W sytuacji zagrożenia zdrowia lub życia syna lub Państwa, jest możliwe wezwanie karetki pogotowia i pobyt w szpitalu psychiatrycznym także bez zgody syna.

Pozdrawiam!