Agresja i nadmierne picie alkoholu u 21-latka

Mam 21 lat. jestem agresywny, dużo piję, mimo iż mam przed sobą dobrą przyszłość. Mam dziewczynę, brak problemów w domu (dużych), ale nie jestem w stanie znieść towarzystwa

Dzień dobry,

Jeżeli chce Pan ZMIENIĆ swój sposób funkcjonowania/przeżywania to namawiam na osobisty kontakt z psychoterapeutą i/lub lekarzem psychiatrą, którzy wyłącznie w kontakcie osobistym mogą ocenić Pana trudności i wdrożyć stosowne leczenie (np.: psychoterapię). Pomoc może Pan uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego, Poradni Leczenia Uzależnień lub prywatnie.

Mgr Patrycja Stajer

Witam
proszę jak najszybciej zgłosić się na konsultację do Psychiatry i/lub Psychologa celem ustalenia możliwości dalszego leczenia i terapii
Pozdrawiam