Agresja i pobicia żony przez męża alkoholika

witam;proszę o pomoc.Co mam zrobić,!mój maź jest alkoholikiem od 10 lat,jak sobie wypije jest agresywny czasami ,i miedzy nami dochodzi do kłótni,a czasami do pobicia mnie przez męża .robi to raz na 2 tyg.nieraz sa przerwy.Ale zawsze tlumaczy sie ze to moja wina!bo go zdenerwowałam. jak ma wyrzuty to przeprasza i mówi ze więcej nie będzie,ale za jakiś czas to samo robi!co mam zmienić w sobie jak ja,, mam sie zachowywać aby on mnie nie bil za kare..a może pogodzić się i tym może tak musi być !

Dzień dobry,

Proszę znaleźć Poradnię Leczenia Uzależnień i skorzystać z pomocy, jaką oferują dla osób współuzależnionych.

Pani mąż stosuje wobec Pani przemoc, czego w żaden sposób nie można usprawiedliwić i uznać za normę. Uznanie, że "tak musi być" może być bardzo dotkliwe w skutkach.
Jeśli chce Pani uzyskać pomoc proszę zgłosić się do Ośrodka Interwencji Kryzysowej lub Poradni Leczenia Uzależnień, gdzie dowie się Pani jakie ma możliwości otrzymania pomocy.

Pozdrawiam!