Agresja i potrzeba kłótni

Witam. Mam problem iz jestem bardzo nerwowa bez powodu... Nie wiem jak to zmienic, a do lekarza nie chce iść... Jeżeli na kogoś nie nakrzycze to jestem zła A moj chloapak juz ze mną nie wytrzymuje. Co się dzieje? Leki nie pomagają, może to dlatego ze mam bardzo niskie ciśnienie? Ostatnio nawet pobilam chlopaka. I wyzywam go o nic, o głupie rzeczy. Jest mi bardzo z tym źle. Dzisiaj się poklocilam z mama bo miałam taka ochotę bo długo na nikogo nie krzyczalam. Proszę o pomoc.

Witam. Bez pomocy lekarskiej nie obędzie się. Najpierw trzeba pójść do lekarza rodzinnego, aby zlecił dokładne badania laboratoryjne, ponieważ ich wynik może wykazać przyczynę utrzymującej się złości. Może mieć Pani np. problem z hormonami. Radziłabym również wizytę u psychiatry, ponieważ agresja może powstawać w wyniku zaburzeń struktury mózgu. Na pewno warto udać się po pomoc do psychologa lub psychoterapeuty i pod fachowym okiem pracować nad panowaniem nad własnymi emocjami. Wszystko ma swój powód i trzeba do niego dotrzeć, aby móc zmienić swoje zachowanie. Proszę nie lekceważyć swojego stanu i skorzystać z pomocy lekarskiej. powodzenia