Agresja i przemoc ze strony brata

Moj brat bije swoja kobiete , także zdarzyło mu sie uderzyć mamę oraz babcie . Jak mu mozna pomoc aby panował nad soba

Dzień dobry!

Proszę zgłosić się np. do Centrum Interwencji Kryzysowej, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej czy Ośrodka Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie.
Brat wymaga terapii - ale także i przede wszystkim jego ofiary wymagają otrzymania pomocy i wsparcia.

Pozdrawiam!