Agresja i zbyt mocne przywiązane do matki u 7-latka

Czuje,ze moj 7 letni syn czuje do mnie nie zdrowa milosc.Cos wiecej niz syn do matki.Nie pozwala mojemu partnerowi,ktory jest z nami od 3 lat mnie przytulac,spac ze mna,bo wtedy wrzeszczy cala noc w pokoju swoim.Wszedzie tylko mama.Wyjde do sklepu obok ,juz dzwon po mame kiedy wroci.Pomozcie co robic?Syn jest agresywny jesli jest cos nie po jego mysli to spie z nim na jednym lozku.Zawladnal mna 7 latek :(

Zachęcam do spotkania z psychologiem rodzinnym. PO dokładnej obserwacja zdiagnozuje problem rodziny, pomoże Pani wzmocnić się w roli mamy i dorosłego, jasno się komunikować, stawiać dziecku jasne i konsekwentne granice. Podobne sytuacje najczęściej nie wynikają tylko z cech indywidualnych dziecka, ale przede wszystkim z przeżyć, doświadczeń i tego, jak do tej pory wyglądała relacja z rodzicem. Zachęcam do pracy nad sobą, zmiana jest jak najbardziej możliwa i przyniesie ulgę i radość z relacji nie tylko Pani, ale także synkowi i partnerowi.