Agresja po alkoholu wobec bliskich

Witam, Mam 22 lata.Jestem osobą spokojna wygadaną.Kocham swoją dziewczynę bardzo i nie widzę swiata po za nią.Lubie sprawiać jej radość robić jej niespodzianki.Lubie od niej słyszeć jakmi mówi że jestem ten jedyny.. Problem staje się po alkoholu.Jak wypije dużo,ona zwróci mi uwagę lub powie coś w złości do mnie,zmieniam się o180stopni.Jestem agresywny i ja obrażam,wypominam sytuacje.Ranonic nie pamietam i jest mi głupio.Chce tozmienić ale co mam zrobić?zrezygnowanie z alko to pojscieNa łatwizne

No cóż, wydaje się, że posiada Pan umiejętność kontroli w sytuacji, gdy Pan nie pije. Chce Pan praktykować cierpliwość i panowanie nad sobą w sytuacji picia. Zastanawiam się tylko jak długo Pana praktykę zniesie partnerka. Pół biedy, że ma Pan świadomość swoich zachowań. Świadomość to pierwszy krok do zmian. Jeśli samemu będzie Panu trudno ich dokonać, zachęcam do psychoterapii.