Agresja po spożyciu alkoholu

Witam mam 38 lat .po wypiciu alkocholu dodam ze nie jestem uzalezniona ,ale zlapalam sie na tym ze jestem agresywna w stosunku do najblizszych ,kaze im cos zrobic ,wytykam im sprawy ktore kiedys mialy miejsce . Nie radze sobie z tym . Potem ich przepraszam ,a za jakis czas znow to samo. Kocham moich najblizszych.i nie chce by oddalili sie o de mnie przez moje zachowanie .
38 LAT ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Spożywanie alkoholu wpływa na odhamowanie popędów i instynktów, ludzie przestają się kontrolować, często ranią innych - nawet bliskie sobie osoby. Nadużywanie alkoholu, nawet okazjonalne nosi pewne znamiona alkoholizmu. Proponował bym zaprzestać spożywania alkoholu a sytuacja z pewnością się nie powtórzy.

Dzień Dobry Pani,

Zachęcam Panią do rozważenia konsultacji i pracy psychologicznej, bo jest coś, co wymaga Pani przepracowania, prawdopodobnie z przeszłości.

Z serdecznymi pozdrowieniami,
irena.mielnik.madej@gmail.com