Agresja, podcinanie żył i nadużywanie leków

Witam, chciałabym się doradzić co to może być za choroba i co mam zrobić.Mój ojciec od dziecka bił mnie i wyrzucał z domu po pijanemu, matka nie reagowała.byłam znerwicowana jak widziałam że ojciec znów pije, popadałam w histerię.Zawsze byłam zamknięta w sobie,nikomu nic nie mówiłam o sytuacji w domu a teraz będąc już pełnoletnią nie odzywam się, bądź krzyczę,zaczynam być agresywna(wyzywam innych)ostatnio zaczynam często podcinać żyły, ostatnio nawet przedawkowałam leki anty.Czy mam nerwice?

Dzień dobry,

Namawiam Panią na osobistą wizytę u lekarza psychiatry, który wyłącznie w kontakcie osobistym może ocenić/zdiagnozować Pani dolegliwości, a następnie zaproponować odpowiednie leczenie (farmakoterapię i/lub psychoterapię).
Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego.

Witam. Pochodzi Pani z rodziny uzależnionej od alkoholu i współuzależnionej. Należy Pani do grupy DDA, proponuje podjąć terapie w tym kierunku. Natomiast podcinanie żyły i przedawkowanie może być oznaką zrezygnowania. Proszę zgłosić się do psychologa w celu wykluczenia depresji.