Agresyjne zachowania u 15-letniej bulimiczki

Mam piętnastoletnią córkę.ma bulimie.od jakiegoś czasu dołączyły agresywne zachowania,mysli samobójcze.corka nie pozwala żebym sie na nią patrzyla.bo uwaza ze przytyje od tego i bedzie brzydka. w przeciwnym razie reaguje agresja.czasami mnie bije za to.do tego przeszkadzają jej pewne moje ruchy czy tez odgłosy.musi to powtórzyć określona ilośc razy.nie jest to wszystko proste.prosze o radę.

Witam Panią Serdecznie,

Wyobrażam sobie i rozumiem (na tyle, na ile mogę), jakich trudnych emocji Pani i Pani córka doświadczacie.

Nie wiem, czy córka jest pod opieką lekarską i czy uczestniczy w terapii, jeśli nie to jak najszybciej proszę ją do niej zachęcić.
Gdyby miała Pani pogłębione pytania, to proszę skontaktować się z Poradnią leczenia zaburzeń odżywiania

Z mojej strony zachęcam Panią - pomimo, że nie jest to proste - do emocjonalnego wspierania córki i zapewniania jej, że nadal ją Pani kocha, taką jaką jest i jest dla Pani nadal ważna (nawet jak nie chciałaby tego słyszeć).
Że może liczyć na Pani pomoc i tę pomoc jej proponować.

Bo miłość i wsparcie mają moc uzdrawiającą.

I takiego uzdrowienia Paniom życzę,
Irena Mielnik-Madej

Szanowna Pani,

zapewne jest Pani trudno w tej sytuacji, natomiast to co może Pani obecnie uczynić dla córki to pomimo wszystko okazać jej emocjonalne wsparcie i zapewniać ją o swojej miłości. Warto z nią rozmawiać, o ile będzie tego chciała. Może teraz towarzyszyć jej lęk przed odrzuceniem i przed samotnością. Na tym bardzo trudnym etapie życia, proszę córce towarzyszyć.
W przypadku dodatkowych pytań, jestem do dyspozycji - pracuję także poprzez Skype oraz udzielam konsultacji telefonicznie.

Pozdrawiam serdecznie!
mgr Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG KLINICZNY, PSYCHOTERAPEUTA, COACH
www.nagrodzkacoaching.pl