Agresywne reakcje i kłótnie

Witam, Martwię się o mojego partnera. Często, nagle i bez jakiegoś konkretnego powodu reaguje agresją. Kłóci się, krzyczy i robi nieprzewidywalne rzeczy. Wydaje mi się ze te wybuchy są coraz bardziej niebezpieczne. Dziś jechaliśmy samochodem, szukałam miejsca do zaparkowania i nie zaparkowałam tam gdzie chciał. Zaczął krzyczeć, wyzywać a gdy zwolniłam odpiął pasy, otworzył drzwi i zaczął wysiadać! Ledwo zdazyłam zatrzymać auto. Trzasnął drzwiami i pobiegł. Proszę o pomoc.

Dzień dobry,

Proszę zastanowić się nad podjęciem terapii małżeńskiej, a jeśli będzie taka "konieczność" to terapeuta poinformuje, że partner bądź Pani powinni podjąć również i inny rodzaj leczenia (np.: terapia indywidualna, farmakoterapia).

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza